PSZICHO KLUB - KRITIKA AZ ÖNISMERETBEN "AKI MONDJA MÁSNAK..."

2024. október 06., vasárnap | 17:00 - 22:16

Csatlakozz önismereti, interaktív esténkhez, ahol a téma:
A KRITIKA ....lesz.

  • Vajon igaz a mondás "Aki mondja másnak, az mondja magának"....?
  • Miért vagyunk kritikusak és tényleg épít a kritika?
  • Miért zavarhat a mások viselkedése?
  • Kik a kritika adói és elszenvedői?

Sok érdekes kérdés, keressük együtt a választ!

Ha egy kis lelkizésre vágysz, csatlakozz hozzánk!

Tóth Beáta és Gesztelyi Tamás

A program szervezője

Tóth Beáta és Gesztelyi Tamás

Részvételi információk

Hozzájárulási díj: 3000 Ft
Aktuális programok